MÖBLER / Bord / Salongsbord 8181311

nr 818 1311

Salongsbord

sent 1800-tal, längd: 98, djup: 63, höjd: 70

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 april 2013
kl 19:07:03

29/3 17:36:56 1      100 kr
1/4 10:52:50 2      Vinnande bud